Italijos čempionate – pirma Cesco Fabregaso auklėtinių pergalė

Po daugiau nei dviejų dešimtmečių į aukščiausią Italijos futbolo lygą sugrįžęs „Como“ klubas švenčia pirmąją pergalę.

Penktajame ture Cesco Fabregaso auklėtiniai išvykoje 3:2 (0:1) kiek netikėtai pranoko UEFA Čempionų lygoje kovojančią Bergamo „Atalanta“ ekipą.

Pirmasis kėlinys pastarajai nieko blogo nežadėjo. Šeimininkai pirmavo po Davide Zappacostos (18 min.) tikslaus smūgio.

Tačiau po pertraukos viskas apsivertė aukštyn kojomis. Gabrielis Strefezza (46 min.) rezultatą išlygino, Seadas Kolašinacas (54 min.) įsimušė į savo vartus, o Alieu Fadera (58 min.) pridėjo trečią.

ZUMAPRESS / Scanpix nuotr./Cescas Fabregasas

Pačioje pabaigoje Ademola Lookmanas (90+7 min.) dar įmušė 11 metrų baudinį, bet bent išplėšti lygiųjų „Atalanta“ nespėjo.

Tik pirmą sykį šiame „Serie A“ sezone laimėjusi „Como“ vienuolikė su 5 taškais šoktelėjo į 15 poziciją.

Vos tašku daugiau kol kas surinkusi „Atalanta“, praėjusiame sezone laimėjusi UEFA Europos lygą, žengia vos dvylikta.