Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Italijos grandų mūšyje – aštuonių įvarčių fiesta ir „Juventus“ herojumi tapęs 19-metis

Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį susirėmė grandai – Milano „Inter“ ir Turino „Juventus“ . Atkaklus mačas baigėsi lygiosiomis – 4:4.

Pirmasis įvartis krito 15-ą minutę, kuomet Piotras Zielinskis realizavo vienuolikos metrų baudinį, išvesdamas „Inter“ į priekį (1:0).

Tačiau tuomet iniciatyvą perėmė „Juventus“ bei 20-ą ir 27-ą minutę įvarčius realizavo Dušanas Vlahovičius ir Timothy Weah (2:1).

Pavojaus signalą pajutę „Inter“ futbolininkai smogė stipriai: 35-ą minutę pasižymėjo Henrikhas Mkhitayranas, o 37-ąją antrąjį įvartį įmušė P.Zielinskis (3:2).

Dar vieną smūgį Milano ekipa sudavė 53-ąją minutę, kuomet tikslus buvo Denzelis Dumfriesas ir komandas jau skyrė du įvarčius (4:2).

Tačiau „Juventus“ rado herojų: 61-ąją minutę į aikštelę žengė Kenanas Yildizas. 19-metis jau po 10 minučių sušvelnino skirtumą (3:4), o 82-ąją minutę gražiu įvarčiu išlygino rezultatą (4:4), išgelbėdamas „Juventus“ nuo pralaimėjimo.