Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Italijos taurės turnyre – dvi pratęsimų dramos

Italijos taurės turnyre ketvirtadienio vakarą susiklostė dvi pratęsimų dramos, po kurių šventė Florencijos „Fiorentina“ ir „AC Milan“ klubai.
Triumfuojantys „Fiorentina“ futbolininkai
Triumfuojantys „Fiorentina“ futbolininkai / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Fiorentina“ aštuntfinalio susitikime svečiuose per papildomą laiką 5:2 įveikė „Napoli“ klubą.

Aštuntąją vietą „Serie A“ pirmenybėse užimanti Florencijos komanda į priekį išsiveržė 41 minutę, kai pasižymėjo Dušanas Vlahovičius, bet jau po trijų minučių rezultatą išlygino Driesas Mertensas.

Po pertraukos „Fiorentina“ vėl pirmavo, nes įvartį pelnė Cristiano Biraghi (57 min.), bet Neapolio klubas išsigelbėjo paskutinę akimirką – penktą teisėjo pridėto laiko minutę rezultatą išlygino Andrea Petagna.

Vis dėlto pratęsimo savo pranašumą įrodė „Fiorentina“, pelniusi net tris įvarčius. Pasižymėjo Lorenzo Venuti (105+1 min.), Krzystofas Piatekas (108 min.) ir Youssefas Malehas (119 min.).

Šiose rungtynėse buvo parodytos net trys raudonos kortelės.
„Fiorentina“ be vieno žaidėjo rungtyniavo nuo pirmojo kėlinio pabaigos, kai kortelę prieš save išvydo Bartlomiejus Dragowskis, bet „Napoli“ antrojo kėlinio pabaigoje liko net be dviejų žaidėjų – raudonas korteles prieš save išvydo Hirvingas Lozano (84 min.) ir Fabianas Ruizas (90+3 min.).

Dramos netrūko ir kitose vakaro rungtynėse. Jose „AC Milan“ per pratęsimą namuose 3:1 įveikė „Genoa“ futbolininkus.

Svečiai iš Genujos ilgą laiką pirmavo, nes įvartį 17-ą minutę įmušė Leo Skiri Ostigardas, o Milano klubui rezultatą pavyko išlyginti tik 74-ą minutę – pasižymėjo Olivier Giroud.

„AC Milan“ pergalę pratęsime lėmė Rafaelio Leao (102 min.) ir Alexio Saelemaekerso (112 min.) įvarčiai.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant