Tiesiogiai

Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!Turime nebaigtų reikalų! 9 valandos apie ateities Lietuvą!

Įtampa Anglijoje kaista: lyderis „Arsenal“ vėl iššvaistė dviejų įvarčių pranašumą

Londono „Arsenal“ vis sunkiau kabintis į savo svajonę. Sekmadienį vykusiose Anglijos „Premier“ lygos 31-ojo turo rungtynėse Mikelio Artetos auklėtiniai 2:2 svečiuose sužaidė su kita sostinės ekipa „West Ham United“, nors turėjo dviejų įvarčių pranašumą.
Mikelis Arteta
Mikelis Arteta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Šeimininkų viltys apie taškus stipriai subliuško per pirmas dešimt minučių.

Dvi gražios „Arsenal“ kombinacijos 7 ir 10 minutėmis baigėsi Gabrielio Jesuso bei Martino Odegaardo taikliais smūgiais ir „kanonieriai“ šovė į priekį 2:0.

Bet „West Ham United“ ginklų nesudėjo ir sugebėjo atsitiesti.

33-ąją minutę po Thomaso Partey šiurkščios klaidos baudinį uždirbo Lucas Paqueta. Jį užtikrintai realizavo Saidas Benrahma ir „West Ham United“ viltys atgijo.

52-ąją minutę Bukayo Saka galėjo sudėti visus taškus, bet nerealizavo baudinio, o jau po trijų minučių Jarrodas Bowenas pasiuntė kamuolį į priešingus vartus ir išplėšė lygiąsias.

„Arsenal“ dviejų įvarčių persvarą iššvaistė antrą savaitę iš eilės. Praėjusiame ture toks pat scenarijus buvo ir mače su „Liverpool“.

Po šio mačo „Arsenal“ dar pirmauja čempionate, bet rungtynėmis mažiau turintį „Manchester City“ jau lenkia tik keturiais taškais ir „miestiečiai“ dar turi rungtynes atsargoje.

„West Ham United“ užima penkioliktą vietą.