Itin svarbiose rungtynėse – „Panevėžio“ pergalė prieš „Hegelmann“

Lietuvos futbolo „Optibet A lygoje“ labai svarbią pergalę iškovojo „Panevėžys“, namie pranokęs Kauno raj. „Hegelmann“ 3:1 (2:1).
Elivelto. / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.
Temos: 2 Sportas Futbolas

Trys įvarčiai Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione buvo įmušti pirmajame kėlinyje. Šeimininkus jau 7 min. į priekį išvedė Jovanas Čadjenovičius, įmušęs už Klaudijaus Upsto žaidimą baudos aikštelėje ranka skirtą baudinį.

17 min. rezultatą puikiu smūgiu padvigubino Elivelto.

Svečiai po šio smūgio sugebėjo itin greitai atsitiesti. 19 min. Alexas Suoza iš kairiojo krašto klastingai atliko baudos smūgį, o nė vieno žaidėjo taip ir nepaliestas kamuolys įskriejo į tolimą „Panevėžio“ vartų kampą.

Per likusį laiką komandos turėjo ne vieną galimybę įmušti, bet futbolininkams ilgai nepavyko įveikti varžovų vartininkų. Tą „Panevėžio“ žaidėjui Jeffrey Sarpongui kontratakoje pagaliau pavyko padaryti teisėjo kompensuoto laiko penktąją minutę. Taip ir buvo padėtas taškas šiame mače.

„Hegelmann“ rungtynes baigė be vyriausiojo trenerio Andriaus Skerlos, kuriam 81 min. buvo parodyta raudona kortelė.

32-ąsias rungtynes sužaidęs „Panevėžys“ dabar turi 55 taškus ir „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje pakilo į ketvirtąją vietą.

Su 57 taškais po 34 rungtynių likęs „Hegelmann“ toliau žengia antras.