Įvarčiais prapliupę ispanai užbaigė Ukrainos žygį Europos jaunimo čempionate

Jaunieji Ispanijos futbolininkai galingai pravėrė Europos vaikinų (iki 21 metų) čempionato duris.

Santi Denia auklėtiniai trečiadienį pusfinalyje net 5:1 (2:1) pranoko Ukrainos bendraamžius, nors įvartį praleido pirmieji.

Londono „Chelsea“ talentas Michailo Mudrikas užkūrė gaisrą baudos aikštelėjo, o po jo pavojingo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Artiomas Bondarenko (13 min.).

Vis dėlto ispanai nesutriko. Kapitonas Abelas Ruizas rezultatą netrukus išlygino (17 min.), o dar pirmojo kėlinio viduryje ispanus į priekį išvedė Oihanas Sancetas (24 min.).

Imago / Scanpix nuotr./Oihanas Sancetas

Antrajame kėlinyje įvarčių fiesta tęsėsi ir visi jie krito į ukrainiečių vartus. Pasižymėjo Antonio Blanco (54 min.), Aimaras Orozas (68 min.) ir Sergio Gomezas (78 min.).

Europos U21 čempionato finale ispanai susitiks su Anglijos bendraamžiais, kurie šiose pirmenybėse dar nepraleido nė vieno įvarčio ir iškovojo visas pergales.