Įvarčiais prapliupę „Šiauliai“ A lygos lentelėje pavijo „Kauno Žalgirį“

Jau rungtynių pradžioje atsilikę, bet trimis įvarčiais į tai atsakę „Šiaulių“ futbolininkai iškovojo gražią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje.
„Šiaulių“ komanda
„Šiaulių“ komanda / fkzalgiris.lt nuotr.

Mindaugo Čepo auklėtiniai namuose 3:2 įveikė Vilniaus „Riterius“.

Pastarieji į priekį išsiveržė nesužaidus nė penkių minučių, kai pasižymėjo Artūras Dolžnikovas, bet tai tarsi pažadino šiauliečius.

11-ą minutę po Deivido Šešplaukio perdavimo pasižymėjo penktą įvartį šį sezoną pelnęs Oleksijus Ščebetunas.

Vos po penkių minučių jau pats D.Šešplaukis pasižymėjo galingu smūgiu.

„Šiaulių“ persvarą 60-ą minutę įtvirtino dar vieną nuostabų smūgį atlikęs ir antrąsyk pasižymėjęs D.Šešplaukis.

„Riteriai“ dar bandė gelbėtis, kai 83-ą minutę įvartį pelnė Dmytro Bilonogas, bet laiko svečiams iš sostinės nebeužteko.

26 taškus surinkęs Saulės miesto klubas pasivijo „Kauno Žalgirį“ ir dalinasi 6-7 vietas. Tiesa, kauniečiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

„Riteriai“ su 32 taškais išlieka ketvirti.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant