Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Įvarčių fejerverką surengęs „Liverpool“ – per žingsnį nuo titulo

Pirmojo „Premier“ lygos titulo siekiantis „Liverpool“ klubas trečiadienio vakarą pasiekė triuškinančią pergalę. Jurgeno Kloppo auklėtiniai namuose 4:0 sutalžė Londono „Crystal Palace“ ekipą.
Mohamedas Salahas ir Sadio Mane
Mohamedas Salahas ir Sadio Mane / „Scanpix“ nuotr.

Visus keturis įvarčius nugalėtojams pelnė skirtingi žaidėjai.

23-ąją minutę „raudonuosius“ į priekį išvedė nuostabiai baudos smūgį realizavęs Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Po 20 minučių skirtumą padvigubino puikų Fabinho perdavimą iš aikštės gilumos gavęs Mohamedas Salahas.

55-ąją minutę jau pats Fabinho iššovė lyg patranka ir iš maždaug 25 metrų pasiuntė kamuolį į svečių vartų tinklą.

Galiausiai, varžovų triuškinimą užbaigė vienas prieš vartininką pabėgęs ir pasižymėjęs Sadio Mane.

86 taškus surinkusiai ir užtikrintai pirmenybėse pirmaujančiai „Liverpool“ komandai iki titulo trūksta jau tik vieno žingsnio.

Jo žengti net gali netekti, jei „Manchester City“ ketvirtadienį nelaimės prieš Londono „Chelsea“ – tokiu atveju Liverpulio ekipa automatiškai taptų čempione.

Jei „miestiečiai“ vis tik pasiektų pergalę, titulą „Liverpool“ galės užsitikrinti žaisdami prieš pernai čempionatą laimėjusį „Man City“ jų pačių aikštėje – šios rungtynės bus žaidžiamos kitą ketvirtadienį, liepos 2 dieną. Jose J.Kloppo kariaunai užteks ir lygiųjų.