Įvarčių fejerverkas: Anglijoje – devyni „Liverpool“ taiklūs smūgiai

Pralaimėjimą praėjusiame Anglijos „Premier“ lygos ture principiniam oponentui „Manchester United“ patyręs „Liverpool“ klubas šį šeštadienį atsigriebė su kaupu. 4-ojo turo rungtynėse Jurgeno Kloppo vyrai namuose net 9:0 sutriuškino „Bournemouth“.
„Liverpool“ triumfas
„Liverpool“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Roberto Firmino ir Luisas Diazas, po kartą pasižymėjo Harvey Elliotas, Trentas Alexanderis-Armoldas, Virgilas Van Dyjkas ir Fabio Carvalho.

Šeštą įvartį svečiai įsimušė patys – nelaimėliu tapo Chrisas Mephamas.

Tai buvo pirma Anglijos vicečempionų pergalė šį sezoną.

Kiti favoritai irgi laimėjo.

Čempionas „Manchester City“ namuose po pirmo kėlinio atsiliko 0:2, tačiau po pertraukos įleido keturis įvarčius ir 4:2 triumfavo prieš Londono „Crystal Palace“.

Net tris įvarčius pelnė Erlingas Haalandas, pirmą įvartį mušė Bernardo Silva.

Londono „Chelsea“ namuose 2:1 pranoko „Leicester City“, bet ir vėl mačą baigė nepilnos sudėties.

28-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo „Chelsea“ naujokas Conoras Gallagheris, bet ir žaisdami dešimtyje Thomaso Tuchelio vyrai sugebėjo triumfuoti, o abu įvarčius įmušė Raheemas Sterlingas.