Įvarčių fiestoje „Kauno Žalgiris“ palaužė „Šiaulius“

Lietuvos futbolo A lygoje pergalę iškovojo „Kauno Žalgiris“, namuose 3:2 palaužęs „Šiaulius“. Šiauliečiams tai antra nesėkmė iš eilės.
„Kauno Žalgiris“ – „Šiauliai“
„Kauno Žalgiris“ – „Šiauliai“ / Lino Žemgulio nuotr.

23-ią minutę reidą surengęs ir į baudos aikštelę įsiveržęs Gratas Sirgėdas nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė šeimininkus į priekį.

25-ą minutę po Manto Kuklio pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo R.Sadauskas ir rezultatas tapo lygus.

31-ą minutę Jasonas Noslinas laimėjo oro dvikovą ir pamušė kamuolį link G.Sirgėdo, kuris dar kartą pasižymėjo fantastišku tolimu smūgiu.

„Šiauliai“ dar kartą rezultatą lygino antro kėlinio antroje pusėje.

71-ą minutę Rokas Lekiatas atliko smūgį iš toli, o Ignas Plūkas suklydo ir kamuolys atsidūrė vartuose.

Vis dėlto netrukus kauniečiai pasižymėjo dar kartą – G.Sirgėdas baudos aikštelėje surado Artūrą Dolžnikovą, kuris antru lietimu pelnė įvartį.

„Labai geros emocijos po tokio sunkaus etapo. Gaila, kad leidome dukart įmušti, bet svarbiausia – pergalė“, – po rungtynių kalbėjo prie visų trijų „Kauno Žalgirio“ įvarčių prisidėjęs G.Sirgėdas.

„Kauno Žalgiris“ nutraukė penkių nelaimėtų rungtynių A lygoje seriją.