Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Įvarčių liūtis sostinėje – „Sūduva“ nenusileido Vilniaus „Žalgiriui“

Lyg geriausiais laikais Marijampolės „Sūduva“ ir Vilniaus „Žalgiris“ kūrė lietuviško futbolo spektaklį sostinės „Sportimos“ manieže sekmadienio vakarą.
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - Marijampolės „Sūduva“
A lygos rungtynės: Vilniaus „Žalgiris“ - Marijampolės „Sūduva“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

Suvalkiečiai mušė pirmieji. Į baudos aikštelę įsiveržęs Artemas Fedorovas pasižymėjo galingu smūgiu jau 12-ą minutę (0:1).

Išlyginti rezultatą „Žalgiriui“ padėjo grubi „Sūduvos“ vartininko Viliaus Stebrio klaida, po kurios kamuolį į vartus nukreipė Joelis Bopesu (24 min.).

O pirmojo kėlinio pabaigoje „Žalgiris“ jau pirmavo. Po pakelto kampinio smūgiu galva pasižymėjo buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Giedrius Matulevičius (44 min.).

Vis dėlto antroje pusėje „Sūduva“ grįžo į priekį. Ukrainietis A.Fedorovas perdavė kamuolį Rokui Filipavičiui, kuris įmušė (58 min.).

O vėliau įvartį galva pridėjo ir latvis Aivaras Emsis (76 min.).

Pakvipo sensacija, bet „Žalgirį“ nuo nesėkmės gelbėjo antrasis G.Matulevičiaus (81 min.) smūgis po pakelto šeimininkų kampinio ir baudos aikštelėje kilusios sumaišties.

Mačo pabaigoje raudoną kortelę prieš save dar išvydo „Sūduvos“ vairininkas Dovydas Lastauskas (90+2 min.), nenorėjęs atiduoti kamuolio varžovams, o kitas buvęs „Sūduvos“ žaidėjas, dabar vilkintis „Žalgirio“ aprangą, Ovidijus Verbickas neišnaudojo auksinio šanso.

„Žalgiris“ ilgiau žaidė su kamuoliu (62:38) ir dažniau smūgiavo į varžovų vartus (17:6, į vartų plotą – 7:6).

Net ir nelaimėjęs Vilniaus „Žalgiris“ su 4 taškais išlieka A lygos viršūnėje.

Tuo metu antrą sykį lygiosiomis sužaidusi „Sūduva“ (2 tšk.) žengia penkta.