Izraelyje – D.Bartkaus komandos išsigelbėjimas paskutinę akimirką

Bene vienintelis Lietuvos profesionalus futbolininkas, žengęs į aikštę Kūčių vakarą, buvo vartininkas Džiugas Bartkus, kurio „Kiryat Shmona“ ekipa Izraelio čempionate mačą išvykoje su Jeruzalės „Hapoel“ baigė lygiosiomis 1:1 (0:1).
Džiugas Bartkus
Džiugas Bartkus / „Instagram“ nuotr.
Temos: 2 Futbolas Sportas

Pirmasis įvartis 34 min. krito į D.Bartkaus vartus, kai kamuolį į savo vartų tinklą nukreipė gynėjas Ayadas Habashi.

Išsigelbėti „Kiryat Shmona“ sugebėjo antrajame kėlinyje tiksint net 9-ai teisėjo kompensuotai minutei, kuomet tas pats A.Habashi įmušė baudinį ir išlygino rezultatą.

D.Bartkus per šias rungtynes atrėmė 3 varžovų smūgius į vartų plotą.

„Kiryat Shmona“ komanda po 15 turų savo sąskaitoje turi tik 11 taškų ir kol kas Izraelio čempionate lieka paskutinė – 14-a.