Japoniškas vakarėlis: pasaulio čempionato atrankos rungtynėse pelnė 14 įvarčių

Japonijos rinktinė iškovojo įspūdingą pergalę atrankoje į 2022 m. pasaulio futbolo čempionatą. Tekančios saulės šalies komanda svečiuose net 14:0 sudaužė Mongoliją.
Yuya Osako (dešinėje) švenčia eilinį japonų įvartį
Yuya Osako (dešinėje) švenčia eilinį japonų įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Pirmose oficialiose rungtynėse 2021-aisiais japonai pirmajame kėlinyje įmušė penkis, o antrajame – devynis kartus.

Net keturis įvarčius japonai pelnė nuo 87-osios minutės, vos per penkių minučių laikotarpį.

Daugiausiai kartų – tris – pasižymėjo Yuya Osako (23, 55 ir 90+2 min.). Po du įvarčius pelnė Hiroyuki Inagaki (68 ir 90+3 min.), Junya Ito (73 ir 79 min.) bei Kyogo Furuhashi (78 ir 87 min.).

Pirmąjį įvartį 13-ąją minutę įmušė „Liverpool“ priklausantis, bet „Southampton“ klubui paskolintas Takumi Minamino.

Japonams tai jau penktoji pergalė iš tiek pat galimų atrankoje į Katare vyksiantį turnyrą. Per penkerias sužaistas rungtynes jie nepraleido nė vieno įvarčio, o pelnė 27.