Jaunojo puolėjo įvartis dovanojo pergalę Vilniaus „Žalgiriui“

Trečias iš eilės kontrolines rungtynes laimėjęs „Žalgiris“ antrą kartą laimėjo „sausu“ rezultatu – šį kartą 1:0 nugalėtas Kauno rajono „Hegelmann“.
Rungtynių akimirka / Sauliaus Čirbos nuotr.

Vienintelį įvartį pirmo kėlinio pabaigoje įmušė 18 metų puolėjas Motiejus Burba.

„Žalgirio“ starto sudėtyje šioje kontrolinėje dvikovoje pirmą kartą pasirodė Fabienas Ourega, o Motiejus Burba užėmė poziciją atakos smaigalyje.

Įpusėjus kėliniui po Manto Fridriko pražangos prieš Francis Kyeremeh buvo skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Nicolaso Gorobsovo smūgį nuo žymos atrėmė Ignas Plūkas.

Prieš pertrauką „Žalgiriui“ visgi pavyko pasižymėti – po F. Kyeremeh perdavimo iš krašto M. Burba galva nukreipė kamuolį į vartus.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai galėjo padidinti persvarą, bet M. Oyewusi smūgiuotas kamuolys pataikė į virpstą.

Rungtynėms baigiantis po J. Tadičiaus prasiveržimo „Hegelmann“ vartus gelbėjo vartininkas.

„Žalgirio“ sudėtis: Edvinas Gertmonas, Joel Bopesu (46 min. Petar Mamič), Nemanja Ljubisavljevič (46 min. Ivan Tatomirovič), Kipras Kažukolovas, Mario Pavelič (46 min. Saulius Mikoliūnas), Nicolas Gorobsov (83 min. Gabrielis Nikonovas), Marko Miličkovič (46 min. Mantas Kuklys), Ovidijus Verbickas (75 min. Adams Olubi), Fabien Ourega (46 min. Mathias Oyewusi), Francis Kyeremeh (72 min. Donatas Kazlauskas), Motiejus Burba (46 min. Josip Tadič).

Kitas rungtynes žalgiriečiai žais šeštadienį, vasario 12 d., prieš „Jonavos“ ekipą.