Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Jonavą“ spardo kas tik nori: „Hegelmann“ šventė solidžią pergalę

A lygoje be taškų toliau lieka tragišką žaidimą demonstruojanti „Jonavos“ komanda. Šeštadienio popietę „Hegelmann“ futbolininkai namuose jonaviškius sutriuškino net 4:0.
„Hegelmann“ – „Jonava“
„Hegelmann“ – „Jonava“ / nuotr. „Hegelmann“

Pirmasis rungtynių įvartis krito jau 6-ąją minutę, kai greitoje atakoje kamuolį į tinklą pasiuntė Augustinas Klimavičius.

Dar kartą vartų tinkle kamuolys suspurdėjo 30-ąją minutę, kuomet puikiai nuo kampinio gairelės pakeltą kamuolį galva tiksliai smūgiavo Matas Fridrikas.

„Jonavos“ komanda liko žaisti 10 prieš 11, kai antrojo kėlinio pradžioje Sebastianas Vasquezas gavo antrąją geltoną kortelę – jis sužaidė ranka baudos aikštelėje, tad „Hegelmann“ mušė ir baudinį.

Vilius Armanavičius 55-ąją minutę nesuklydo – smūgiavo tiksliai į kairįjį kampą.

Įvarčių vakarėlis tęsėsi 65-ąją minutę, kuomet apgailėtina varžovų klaida šalia vartų pasinaudojo Alexas Souza.

Po šios pergalės Andriaus Skerlos auklėtiniai su 24 taškais žengia net antroje A lygos vietoje ir vos 2 taškais atsilieka nuo lyderio „Panevėžio“, kuris savo turo rungtynes dar žais.

„Jonava“ ir toliau nėra sugebėjusi išplėšti nei pergalės, nei lygiųjų šiame sezone per 11 rungtynių – 0 taškų, paskutinė vieta.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant