Jose Mourinho vyrų pergalių serija nutrūko Bergame

Italijos „Serie A“ 31-asis turas baigėsi pirmadienį rungtynėmis Bergame, kur vietos „Atalanta“ 3:1 pranoko taip pat į Čempionų lygos pozicijas besitaikančią „AS Roma“ ekipą.
Mario Pašaličius
Mario Pašaličius / „Scanpix“ nuotr.

39-ąją minutę po Duvano Zapatos perdavimo šeimininkus į priekį išvedė Mario Pašaličius.

74-ąją minutę Rafaelis Toloi persvarą įtvirtino.

83-ąją minutę „Roma“ kapitonas Lorenzo Pellegrini buvo atgaivinęs svečių viltis, bet jau po minutės šiurkščia vartininko Rui Patricio klaida pasinaudojo Teunas Koopmeinersas.

Jose Mourinho auklėtiniai prieš šią dvikovą buvo laimėję tris mačus iš eilės.

Romos komanda lieka ketvirta, o Bergamo klubas užima septintą poziciją.

Tiesa, nuo ketvirtos vietos ir tuo pačiu Čempionų lygos „Atalanta“ dabar atsilieka vos keturiais taškais.