Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA

Jubiliejinis M.Salaho įvartis „Premier“ lygoje pažymėtas lengva „Liverpool“ pergale

Anglijos „Premier“ lygos titulą susigrąžinti siekiantis „Liverpool“ klubas pratęsė solidų sezono startą. Ketvirtojo turo rungtynėse svečiuose Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:0 sutriuškino „Leeds United“.
Mohamedas Salahas
Mohamedas Salahas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Svečių iš Liverpulio tikslių smūgių sąskaitą šiame mače 20-ąją minutę atidarė Mohamedas Salahas, kuriam rezultatyvų perdavimą atliko Trentas Alexanderis-Arnoldas.

Egiptiečiui „Premier“ lygoje tai buvo jubiliejinis 100-asis įvartis.

„Liverpool“ persvara padvigubėjo jau po pertraukos – 50-ąją minutę varžovų vartininką nuginklavo Fabinho.

Priešpaskutinės ketvirtojo turo rungtynės neapsiėjo ir be labai nemalonaus incidento, kurio metu stipriai nukentėjo svečių ekipos talentas Harvey Elliottas.

„Leeds United“ gynėjas Pascalis Struijkas iš nugaros negailestingai „pervažiavo“ per kojas 18-mečiui saugui, kuris aikštę paliko ant neštuvų.

Olandui buvo parodyta raudona kortelė, galutinai nulėmusi šių rungtynių baigtį.

Tašką šiame mače jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Sadio Mane (90+2 min.).

10 taškų savo taupyklėje turintis „Liverpool“ pirmenybėse pirmauja kartu su „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ klubais. Įdomu tai, kad visų trijų ekipų įmuštų ir praleistų įvarčių santykis yra +8.

„Leeds United“ yra sukrapštę viso labo 2 taškus ir užima 17-tąją poziciją.