„Juventus“ ambicijos blėsta – nelaimėjo ir miesto derbio

Vis labiau nuo „Serie A“ lyderių atsiliekantis Turino „Juventus“ klubas gavo dar vieną niuksą Italijos pirmenybėse.
Dušanas Vlahovičius
Dušanas Vlahovičius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

„Senoji senjora“ namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su to paties miesto „Torino“ klubu.

„Juve“ pirmavo po ankstyvo Matthijso de Ligto įvarčio 13-ą minutę, bet tašką svečiams išplėšė Andrea Belotti tikslus smūgis 62-ą minutę.

Antras rungtynes iš eilės lygiosiomis sužaidęs „Juventus“ su 47 taškais Italijoje yra ketvirtas, o nuo lyderio „AC Milan“ atsilieka 8 taškais. Be to, Turino ekipa dar yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis daugiau.