Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

„Juventus“ laimėjo trečią kartą iš eilės, G.Buffonas artėja link istorinio pasiekimo

Italijos čempionas Turino „Juventus“ toliau žingsniuoja pergalingu grafiku. Penktadienio vakarą „Senoji sinjora“ namuose 1:0 palaužė „Sassuolo“ futbolininkus ir laimėjo trečias „Serie A“ rungtynes paeiliui.
„Seria A“: „Juventus“-„Inter“
Gianluigi Buffonas

Vienintelis rungtynių įvartis buvo įmuštas 36-ąją minutę kai po Juano Cuadrado perdavimo  pasižymėjo Paulo Dybala.

Po 29 rungtynių Turino klubas turi 67 taškus ir šešiais lenkia „Napoli“, kuris yra žaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

„Sassuolo“ užima septintąją vietą.

„Sausus“ vartus išsaugojęs „Juventus“ vartininkas Gianluigi Buffonas sumušė legendinio Dino Zoffo pasiekimą, kuris 1972-1973 metų sezoną gindamas to paties „Juventus“ vartus „Serie A“ čempionate įvarčio nepraleido 903 minutes.

Absoliutus rekordas priklauso buvusiam „Milan“ vartų sargui Sebastiano Rossi, kuris 1993-1994 metų sezoną įvarčio nepraleido 929 minutes. Iki šio istorinio pasiekimo G.Buffonui „tetrūksta“ trijų minučių.