„Juventus“ patyrė antrą sezono pralaimėjimą „Serie A“ lygoje

Antrą sezono pralaimėjimą Italijos „Serie A“ lygoje patyrė Turino „Juventus“ klubas, išvykoje 1:2 nusileidęs Feraros SPAL ekipai.
Paulo Dybala
Paulo Dybala / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Turino Juventus

„Juventus“ pirmavo po Moise Keano įvarčio, pelnyto 30-ą minutę, tačiau po pertraukos šeimininkai atsakė dviem tiksliais smūgiais.

Pasižymėjo Kevinas Bonifazi (49 min.) ir Sergio Floccari (74 min.).

Abu „Serie A“ pralaimėjimus „Juventus“ patyrė per pastarąjį mėnesį.

Vis dėlto „Juventus“ persvara prieš artimiausią persekiotoją – „Napoli“ klubą – siekia 20 taškų.

Kitose šeštadienio rungtynėse „Roma“ namuose 1:0 įveikė „Udinese“. Vienintelį įvartį 67-ą minutę pelnė Edinas Džeko.