„Juventus“ pergalė Milane: dar vienas C.Ronaldo įvartis ir apgailėtinas G.Higuainas

Turino „Juventus“ vienuoliktą pergalę „Serie A“ lygoje nukalė Milane – 2:0 įveikta „AC Milan“ ekipa.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Scanpix“ nuotr.

Mario Mandžukičius atidarė įvarčių sąskaitą, pasižymėdamas 8-ą minutę, o Cristiano Ronaldo 81-ą minutę persvarą padidino.

Netrukus po to arbitras Paolo Mazzoleni raudoną kortelę parodė „AC Milan“ atakų lyderiui Gonzalo Higuainui.

Prieš savo buvusią komandą žaidęs G.Higuainas nesuvaldė emocijų ir neleistinai taranavo varžovą.

Už tai futbolininkui parodyta geltona kortelė, bet teisėjui į akis šokęs G.Higuainas netrukus buvo paprašytas palikti aikštę.

„Scanpix“ nuotr./Gonzalo Higuainas nesuvaldė emocijų

Beje, G.Higuainas dar pirmajame kėlinyje galėjo išlyginti rezultatą, bet nerealizavo baudinio – pataikė į virpstą.

„Juventus“ įvairiuose turnyruose jau šeštą kartą iš eilės nukovė „AC Milan“ klubą.

Turino klubas su 34 taškais tvirtai pirmauja lygoje, „AC Milan“ su 21 tašku lieka 5-oje vietoje.