„Juventus“ sugadino šventę treneriui – pralaimėjo ypatingą dieną

Massimiliano Allegri tai buvo jubiliejinės, 200-osios, rungtynės prie Turino „Juventus“ klubo vairo, bet auklėtiniui treneriui dovanos neįteikė.
Massimiliano Allegri
Massimiliano Allegri / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Juventus“ praleido įvartį namuose 90+5 minutę ir 1:2 pralaimėjo „Sassuolo“ ekipai.

Svečiai pirmavo jau pirmojo kėlinio pabaigoje, kai įmušė Davide Frattesi (44 min.), bet Westonas McKennie artėjant rungtynių pabaigai (76 min.) rezultatą buvo išlyginęs.

Gerą atkarpą pastaruoju metu žaidęs „Juventus“ klubas buvo nepralaimėjęs devynis sykius iš eilės, bet paskutinę teisėjo pridėto laiko minutę įmušęs Maxime‘as Lopezas (90+5 min.) nutraukė šią seriją.

Turino klubas Italijoje nukrito į 7 vietą, „Sassuolo“ pakilo į devintą.