K.Benzema neįmušė baudinio, o „Real“ prarado lyderio poziciją Ispanijoje

Titulą ginantis Madrido „Real“ klubas prarado pirmuosius taškus Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse.
Karimas Benzema
Karimas Benzema / „Scanpix“/AP nuotr.

„Karališkasis“ klubas namuose tik lygiosiomis 1:1 sužaidė su netikėtai sėkmingai sezone startavusia Pamplonos „Osasuna“.

Pirmieji įvartį rungtynėse pelnė „Real“ futbolininkai. 43-ą minutę Vinicius atlikinėjo perdavimą į baudos aikštelę, bet kamuolys nepalietęs nė vieno žaidėjo netikėtai įkrito į vartus.

„Osasuna“ rezultatą išlygino vos prasidėjus antram kėliniui – 50-ą minutę Kike Garcia nuostabiu smūgiu galva nė nusisukęs nuo vartų pelnė vienintelį Pamplonos klubo įvartį.

Pergalę Madrido ekipai galėjo išplėšti po traumos sugrįžęs Karimas Benzema. 78-ą minutę už pražangą prieš jį skirtas baudinys į „Osasuna“ vartus, o prasižengęs Davidas Garcia dar buvo nubaustas ir raudona kortele.

Vis dėlto „Real“ lyderis proga nepasinaudojo – prancūzas šovė į skersinį ir rezultatas liko nepakitęs.

Per likusį laiką Pamplonos klubui teko sudėtinga užduotis atsilaikyti turint vienu žaidėju mažiau, bet „Osasuna“ atlaikė „Real“ atakų škvalą ir iš sostinės parsiveš tašką.

Po šešių pergalių pirmą kartą taškus praradę madridiečiai prarado ir „La Liga“ lyderių poziciją. Dabar jie turi po 19 taškų su „Barcelona“, bet katalonų įvarčius santykis (+18) yra geresnis nei „Real“ (+11).

Sėkmingai šiame sezone startavusi „Osasuna“ su 13 taškų yra šeštoje pozicijoje.