Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.

K.Benzema prapliupo įvarčiais, bet „Real“ nepriartėjo prie pasismaginusios „Barcelona“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse šeštadienio vakarą pergales iškovojo abu lyderiai – „Barcelona“ ir Madrido „Real“.
Karimas Benzema ir Robertas Lewandowskis
Karimas Benzema ir Robertas Lewandowskis / „Scanpix“ nuotr.

Katalonijos klubas namuose 4:0 sutriuškino Sevilijos „Real Betis“ futbolininkus.

„Barca“ į priekį išsiveržė jau 14-ąją minutę, kai pasižymėjo Andreasas Christensenas, o 33-ąją minutę andalūzai liko be vieno žaidėjo, kai už antrą geltoną kortelę buvo išvarytas Edgaras Gonzalezas.

Įgiję kiekybinę persvarą katalonai progų nešvaistė ir vos per kelias minutes patrigubino savo persvarą. 36-ąją minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis, o 39-ąją įvartį pelnė Raphinha.

Ketvirtas „Barca“ įvartis krito 82-ąją, kai kamuolį į savus vartus nukreipė Guido Rodriguezas.

Pergalę pasiekė ir artimiausias katalonų persekiotojas „Real“ klubas, namuose 4:2 nugalėjęs „Almeria“.

Pirmus tris įvarčius „karaliams“ pelnė Karimas Benzema, pasižymėjęs 5, 17 ir 42 minutėmis.

Prancūzas „La Liga“ pirmenybėse dabar yra pelnęs jau 236 įvarčius ir pakilo į ketvirtąją vietą visų laikų rezultatyviausių sąraše. Aukščiau – tik Lionelis Messi (474 įvarčiai), Cristiano Ronaldo (311) ir Telmo Zarra (251).

K.Benzema priartėjo ir prie R.Lewandowskio šio sezono įvarčių lenktynėse – prancūzo sąskaitoje dabar yra 17, o lenko – 19 tikslių smūgių.

Dar pirmojo kėlinio pabaigoje Lazaro pelnė įvartį ir sušvelnino rezultatą, bet intrigos tai neatkūrė. Antrajame kėlinyje „Real“ ketvirtą įvartį įmušė Rodrygo (47 min.), o svečiams antrąjį pridėjo Lucasas Robertone (61 min.).

„Real“ klubas su 68 taškais vis dar turi 11 taškų deficitą nuo pirmaujančios „Barcelona“, o iki sezono pabaigos liko jau tik šeši turai. Tai reiškia, kad katalonams užtenka 8 taškų per likusius šešis mačus, kad taptų čempionais.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius