K.Mbappe reakcija į pramuštą H.Kane'o baudinį apskriejo pasaulį

Harry Kane'as galėjo išlyginti rezultatą ir galimai išplėšti pratęsimą pasaulio čempionato ketvirtfinalyje, bet Anglijos rinktinės kapitonas šovė dievui į langus. Tai labiausiai pradžiugino Prancūzijos rinktinės žvaigždę Kylianą Mbappe, kurio reakcija nuvilnijo per pasaulį.

1:2 pralaimėję anglai gali rautis plaukus, nes 84-ą minutę H.Kane'as, įprastai laikomas vienu patikimiausių baudinių mušėjų visame pasaulyje, šovė gerokai virš vartų ir nesugebėjo išlyginti rezultato.

K.Mbappe šį epizodą stebėjo pritūpęs ties aikštės viduriu, o kameros užfiksavo jo siautulingą reakciją.

Rezultatyviausias šio čempionato žaidėjas (5 įvarčiai) pašoko iškėlęs rankas, o vėliau nusisukęs užriaumojo su plačia šypsena.

Pats K.Mbappe pasižymėti šeštadienio vakarą nesugebėjo, bet to ir neprireikė, nes po vieną įvartį pirmajame ir antrajame kėliniuose įmušė jo komandos draugai Aurelienas Tchouameni ir Olivier Giroud.

Dabar Prancūzijos laukia pusfinalis, kur titulą ginanti komanda žais prieš stebuklingai turnyre rungtyniaujantį Maroką.