Paskutinė akcijos diena! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Kaista įtampa kovoje dėl bronzos ir Europos – „Šiauliai“ krito Marijampolėje

Atidėtose 30-ojo turo „Optibet A lygos“ rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas Marijampolėje.

Vietos „Sūduva“ pademonstravo charakterį bei iškovojo antrą pergalę iš eilės, įveikdama dėl bronzos kovojančią FA „Šiaulių“ ekipą – 2:0 (0:0).

Pirmame kėlinyje abi ekipos itin pavojingų epizodų nesukūrė. Sūduviečiai kėlė kampinius, šeimininkų vartininkas Giedrius Zenkevičius atrėmė keturis oponentų smūgius iš tolimesnės distancijos.

Prie pertrauką buvo atliktas priverstinis keitimas. Vietoje mačo tęsti negalėjusio Emilio Gasiūno į kovą buvo mestas Simonas Paulius.

Antroje mačo pusėje šeimininkai varžovus baudė kontratakų metu. 66-ąją minutę savo pirmą įvartį „Optibet A lygoje“ pelnė Ernestas Burdzilauskas, 82-ąją minutę – savo proga pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Ibrahimas Olaosebikanas.

Nepaisant šios nesėkmės, „Šiauliai“ (57 tšk.) lieka 3-ioje A lygos vietoje, vienu tašku lenkdami Kauno raj. „Hegalmann“ (56 tšk.) klubą.

Abi komandos dabar yra sužaidusios po vienodą kiekį rungtynių. Iki sezono pabaigos joms lieka dar trys turai.

Trečioji A lygos vieta šiemet – dvigubai svarbi. Ji ne tik garantuos bronzos medalius, bet ir dovanos bilietą į Europą – UEFA Konferencijų lygos atranką.

Įprastai į Europą patenka pirmos keturios A lygos ekipos, bet ketvirtasis bilietas kitąmet turėtų atitekti Pirmos lygos čempionei Vilniaus raj. „TransINVEST“ ekipai, sensacingai triumfavusiai LFF taurėje.

„Kauno Žalgiris“ atėmė tašką iš čempionų

Kitose rungtynėse A lygos čempiono titulą jau užsitikrinęs „Panevėžys“ išvykoje dramatiškai 1:1 (0:0) sužaidė su „Kauno Žalgiriu“.

Per pirmas 45 minutes svečiai atliko keletą smūgių į vartų plotą – su visais bandymais susitvarkė Deividas Mikelionis. Labiausiai vartininkas sužibėjo, kai atrėmė Jeffrey Sarpongo baudos smūgį.

„Kauno Žalgiris“ turėjo puikią progą išsiveržti į priekį 44-ąją minutę. Po Jasono Noslino uždirbto baudinio prie 11 metrų žymos stojo Edvinas Girdvainis, tačiau jo smūgį atrėmė Vytautas Černiauskas.

Netrukus po pertraukos „Panevėžio“ strategas pakeitė traumą patyrusį Seydina Keita, kiek vėliau puikios progos neišnaudojo Noelis Mbo, galva mušęs į D.Mikelionį.

74-ąją minutę varžovams daug grėsmių standartinių padėčių metu keliantis duetas vėl sublizgėjo, kai po J.Sarpongo perdavimo įvartį pelnė P.Širvys. Po kelių minučių D.Mikelionis apsigynė nuo Kwadwo Asamoah bandymo.

„Kauno Žalgiris“ pademonstravo charakterį bei išplėšė lygiąsias. Po užsitęsusios standartinės situacijos antrą pridėto laiko minutę 9-uoju įvarčiu šiemet pasižymėjo vidurio gynėjas E.Girdvainis.