Karališkas charakteris – iš nokdauno pakilęs „Real“ nokautavo „Liverpool“, laimėjo ir „Napoli“

Praėjusio sezono UEFA Čempionų lygos finalininkai Madrido „Real“ ir „Liverpool“ futbolininkai šiemet susitinka jau pirmajame atkrintamųjų etape.
Vinicius Junioras
Vinicius Junioras / Imago / Scanpix nuotr.

Liverpulyje vykusiame pirmajame mače nuostabiai startavo šeimininkai, Jurgeno Kloppo auklėtiniai.

Darwinas Nunezas išradingu smūgiu kulnu jau 4-ąją minutę pakėlė „Anfield“ stadioną ant kojų, o dar po 10-ies minučių Thibaut Courtois suklydo, perdavė kamuolį Mohamedui Salahui ir šis padvigubino „Liverpool“ persvarą.

Tačiau stebuklingai Čempionų lygą praėjusiame sezone laimėjęs „Real“ vėl rado būdą, kaip apversti rungtynes aukštyn kojomis.

Du įvarčius dar pirmajame kėlinyje įmušęs Vinicius Junioras (21 ir 36 min.), antrąjį – po „Liverpool“ vartininko Alissono Beckerio klaidos, rezultatą išlygino.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui pasižymėjo ir gynėjas Ederis Militao (47 min.), o Madrido futbolininkai jau pirmavo.

Ir tai dar buvo ne viskas. Du tikslius smūgius pridėjo geriausiu pasaulio futbolininku pernai išrinktas Karimas Benzema (55 ir 67 min.), pasinaudojęs „Liverpool“ klaidomis, o karališkasis „Real“ klubas žengė tvirtą žingsnį link kito Čempionų lygos etapo.

Svečiai triumfavo išvykoje net 5:2 (2:2).

Atsakomosios rungtynės Madride vyks kovo 15-ąją, o „Real“ namie turės net 3 įvarčių atsargą.

Kitą Čempionų lygos aštuntfinalio seriją užtikrintai pradėjo šį sezoną žibantis „Napoli“ klubas.

Italijos čempionate dominuojantys Luciano Spalletti auklėtiniai taip pat išvykoje 2:0 (1:0) susitvarkė su Frankfurto „Eintracht“ klubu.

Nors Chviča Kvaracchelija 36-ąją minutę nerealizavo 11 m baudinio, „Napoli“ į priekį netrukus išvedė Victoras Osimhenas (38 min.).

„Scanpix“/AP nuotr./Victoras Osimhenas

Sužaidus beveik valandą „Eintracht“ liko be vieno žaidėjo – ginčytiną raudoną kortelę prieš save išvydo Randalis Kolo Muani (58 min.), o svečių pranašumą įtvirtino Giovanni Di Lorenzo (65 min.).

Atsakomoji dvikova vyks taip pat kovo 15-ąją, tik jau Neapolyje.