Karališkas vakarėlis: „Real“ surengė įvarčių fiestą į autsaiderių vartus

Ispanijos čempionų titulą jau užsitikrinęs Madrido „Real“ klubas surengė įspūdingą įvarčių fiestą „La Liga“ pirmenybėse. Carlo Ancelotti auklėtiniai net 6:0 sutriuškino autsaiderę Valensijos „Levante“ komandą.
Vinicius Junioras ir Karimas Benzema
Vinicius Junioras ir Karimas Benzema / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Real“ triuškinantį pranašumą susikrovė dar pirmajame kėlinyje.

Ledus jau 13-ą minutę pralaužė Ferland'as Mendy, o po šešių minučių skirtumą padvigubino rezultatyviausias „La Liga“ žaidėjas Karimas Benzema, pelnęs jau 27-ąjį įvartį šiame sezone.

Bet tai dar nebuvo viskas. 34-ą minutę skirtumą padidino Rodrygo, o 45 min. „atsidarė“ ir Vinicius Junioras.

Būtent šis brazilas pelnė dar du įvarčius antrame kėlinyje – 68 ir 83 minutėmis.

Titulą jau užsitikrinęs „Real“ klubas likus dviem turams prieš antroje vietoje esančią „Barcelona“ turi 12 taškų persvarą.

„Levante“ su 29 taškais yra paskutinė ir praktiškai nebeturi šansų pakilti iki 17 vietos, kuri leistų išlikti aukščiausiame šalies divizione.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant