Kauno derbyje – dramatiška „Hegelmann“ pergalė paskutinėmis akimirkomis

A lygoje šeštadienio popietę sužaistas antrasis naujojo sezono susitikimas, kuriame ginklus surėmė Kauno rajono „Hegelmann“ ir „Kauno Žalgirio“ klubai.
A lyga: Kauno raj. „Hegelmann“ – „Kauno Žalgiris“
A lyga: Kauno raj. „Hegelmann“ – „Kauno Žalgiris“ / Elijaus Kniežausko nuotr.

Savotiškame miesto derbyje „Hegelmann“ pirmieji praleido įvartį, bet į tai atsakė dviem kirčiais ir išplėšė dramatišką pergalę 2:1.

Įvartį žaliai-baltiems 53-ą minutę po Marko Pejičiaus perdavimo iš krašto pelnė Gratas Sirgėdas.

Tačiau rezultatą 69-ą minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje išlygino Ignas Kružikas.

O pergalę pirmą pridėto laiko minutę Kauno rajono ekipai lėmė Viliaus Armanavičiaus smūgis.

Pirmosiose sezono rungtynėse penktadienį Vilniaus „Žalgiris“ namuose net 6:0 sutriuškino naujokę „Jonavą“.

Dar du susitikimai bus sužaisti sekmadienį. „Šiauliai“ namuose priims Marijampolės „Sūduvą“, o Vilniaus „Riteriai“ bandys įveikti „Panevėžį“.

Penktos pirmo turo rungtynės tarp Gargždų „Bangos“ ir Telšių „Džiugo“ buvo nukeltos dėl koronaviruso atvejų gargždiškių gretose.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant