Kauno „Stumbras“ pajūryje sumušė „Palangą“

Nepaisant Palangą siaubusios audros, Lietuvos vasaros sostinėje sužaistos A lygos rungtynės, kuriose „Palanga“ 1:5 nepasipriešino Kauno „Stumbrui“.
Lietaus mūšis Alytuje: „Stumbras“ – „Apollon“
Kauno „Stumbras“ / Alfredo Pliadžio nuotr.

Jau 16-ąją minutę kauniečius į priekį išvedė Marcosas Junioras, o 40-ąją minutę skirtumą padvigubino Antonio Belo.

Po pertraukos po įvartį pridėjo Rafaelis Floro (50 min.), A.Belo (67 min.) ir M.Junioras (80 min.).

Paguodos įvartį „Palangai“ pelnė Tomas Dombrauskis, mušęs 74-ąją minutę.

„Stumbras“ prieš lemiamo penktojo A lygos rato startą su 45 taškais rikiuojasi trečioje A lygos vietoje.

„Palanga“ turi 20 taškų. Tai reiškia, kad pajūrio klubas nepateko į penktojo rato kovas, finišavo septintas ir žais pereinamąsias rungtynes su I lygos sidabro laimėtoja Alytaus „Dainava“.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?