„Kauno Žalgirį“ galingu įvarčiu patiesusi „Banga“ žengė į LFF taurės finalą

Pergalę Lietuvos futbolo federacijos taurės (LFF) pusfinalyje iškovojo Gargždų „Bangos“ futbolininkai, kurie Dariaus ir Girėno stadione 1:0 palaužė „Kauno Žalgirio“ ekipą bei žengė į finalą.

Finale „Banga“ susitiks su Telšių „Džiugo“ ir Kauno rajono „Hegelmann“ poros nugalėtoju.

Pirmoje mačo pusėje buvo pavojingų epizodų, tačiau abiem komandoms pasižymėti nepavyko. Aikštėje vyko kieta kova, o galiausiai 41-ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas žalgirietis Fedoras Černychas.

Galiausiai įvartis įkrito 65-ąją mačo minutę, kuomet Natanas Žebrauskas pasiuntė puikų perdavimą Valdui Paulauskui, kuris sėkmingai priėmė kamuolį baudos aikštelėje, jį pasitaisė ir galingu smūgiu dešine koja pasiuntė į vartus.

Per likusį laiką žalgiriečiai visomis išgalėmis bandė išlyginti rezultatą, tačiau to padaryti nepavyko ir į finalą žengė „Banga“.

Praėjusiais metais LFF taurės čempionais tapo Vilniaus rajono „TransINVEST“ futbolininkai.