„Kauno Žalgirio“ futbolininkai čempionatą pradėjo rezultatyviu puolimu Marijampolėje

Praėjusiame sezone sidabro medalius „Optibet A lygoje“ iškovojęs „Kauno Žalgiris“ šių metų pirmenybėse džiaugėsi pirmuoju laimėjimu. Laikinosios sostinės atstovai 1-ajame ture lankėsi Marijampolėje, kur nugalėjo vietos „Sūduvą“ – 4:2 (1:1).

Pirmame kėlinyje daug aštrių situacijų sukurta nebuvo. 24-ąją minutę Floriano Davido smūgį atrėmė Vilius Stebrys, tačiau kamuolys atšoko nuo Aleksandro Živanovičiaus veido ir apmaudžiai įskriejo į vartus.

Netrukus po V.Stebrio klaidos F.Davidas atliko smūgį, tačiau prie vartų linijos buvęs 17-metis Tautvydas Burdzilauskas išgelbėjo komandą. Po 11 minučių Marijampolės ekipai pavyko atstatyti pusiausvyrą: ilgą reidą su kamuoliu surengęs Aivaras Emsis jį atmetė Maksymui Pyrohovui, kuris vienu lietimu smūgiavo taikliai iš maždaug 17 metrų.

Antrojo kėlinio pradžioje „Kauno Žalgiris“ perėmė iniciatyvą ir greitai išsiveržė į priekį. 50-ąją minutę kamuolys aikštelėje atšoko Gratui Sirgėdui ir šis jį pasiuntė į buvusios komandos vartus, identiška situacija įvyko ir po 11 minučių, kai po Setho Sincere'o perdavimo taikliai mušė Xabi Auzmendi.

S.Sincere'as dar kartą rezultatyviai asistavo 86-ąją minutę – tada sėkmingai į artimąjį vartų kampą smūgiavo po keitimo aikštėje pasirodęs Antonas Fase.

Vis tik galutinį tašką padėjo „Sūduva“: antrą pridėto laiko minutę Jevhenas Protasovas realizavo Levano Mačarašvilio uždirbtą baudinį.