Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

„Kauno Žalgiris“ baigė kelionę salės futbolo Čempionų lygoje

„Kauno Žalgirio“ salės futbolo komanda rezultatu 2:6 (2:3) nusileido Italijos čempionams „Catania C/5“ ir baigė savo kelionę UEFA Čempionų lygoje.
„Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Dentinho
„Kauno Žalgirio“ vyriausiasis treneris Dentinho / zalgiris.lt nuotr.

Rungtynės Katanijoje prasidėjo „Catania C/5“ komandos žaidėjo Michele Poddos taikliu smūgiu į žalgiriečių vartus. Netrukus sekė ir antrasis italų įvartis, kurio autoriumi tapo Attilio Arillo.

Po praleistų įvarčių „Kauno Žalgirio“ ekipa nesutriko ir gana greitai pelnė įvartį - pasižymėjo Renanas Mantelli, kuriam pavyko meistriškai suklaidinti varžovus (1:2).

14-ąją rungtynių minutę dar vieną įvartį italų komandai pelnė M.Podda, o po kelių akimirkų dar vienu taikliu smūgiu atsakė „Kauno Žalgirio“ brazilas Wepe.

Antrasis rungtynių kėlinys žalgiriečiams susiklostė prasčiau, o „Catania C/5“ didino pranašumą. Italai pelnė dar 3 įvarčius ir žengė į Elitinį etapą Čempionų lygoje.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?