„Kauno Žalgiris“ nepramušė alytiškių gynybos

„Optibet A lygos“ 5-asis turas finišavo Marijampolėje, kur susitiko Alytaus „Dainava“ ir „Kauno Žalgiris“. Solidžiai gynyboje žaidę dainaviečiai atsilaikė ir savo sąskaitą papildė dar vienu tašku – 0:0.
LFF Supertaurė: Vilniaus "Žalgiris" - "Kauno Žalgiris"
Xabi Auzmendi / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.

Pirmame kėlinyje ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė. Alytiškių gretose aktyviai žaidė saugas Stanislavas Sorokinas, kartą į „Dainavos“ vartininką Vincentą Šarkauską smūgiu galva pataikė Maxime'as Spano Rahou.

Po pertraukos žalgiriečiai atliko daugiau smūgių į vartus, o vienas jų buvo itin pavojingas. Po keitimo aikštėje pasirodęs Abdulgafaras Opeyemi susikūrė sau dėkingą galimybę pasižymėti, tačiau sukirto kamuolį į skersinį.

Mačui artėjant pabaigos link, S.Sorokinas pavojingai mušė pažeme, tačiau ekipoms įvarčio pelnyti taip ir nepavyko.

Beje, jau po finalinio teisėjo švilpuko už susistumdymą su Roku Rasimavičiumi antrą geltoną kortelę, kuri virto raudona, užsidirbo „Kauno Žalgirio“ saugas Brahimas Konate.

Po 5-ojo turo „Dainava“ su 8 taškais „Optibet A lygoje“ žengia penkta, o ketvirto iš eilės mačo nelaimėjęs „Kauno Žalgiris“ turi 6 taškus ir rikiuojasi šeštas.