Kėlinį tylėjęs „Žalgiris“ po pertraukos sutraiškė „Džiugą“

A lygos 18-ajame ture Vilniaus „Žalgiris“ sužaidė puikų antrąjį kėlinį Telšiuose ir sutriuškino „Džiugo“ futbolininkus 3:0
Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“
Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“ / nuotr. E.Žaldario/fkzalgiris.lt

Pirmajame kėlinyje „Žalgiris“ dažniau kontroliavo kamuolį, tačiau kurti progas prie šeimininkų vartų jiems sekėsi sunkiai. Aktyviausiai ieškoti galimybių atakos smaigalyje bandė Francis Keyremeh, bet jo smūgiai galva buvo bevaisiai.

34 minutę kampinio situacijoje vieną realiausių progų pasižymėti turėjo žalgiriečiai – nieko netrukdomas Nemanja Ljubisavlevičius smūgiavo galva kiek virš skersinio.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę Lietuvos čempionai įjungė aukštesnę pavarą ir išsiveržė į priekį. Po keitimo aikštėję pasirodęs Jakubas Sylvestras iš aikštės vidurio atliko perdavimą į priekį spurtavusiam Franciui Keyremeh, o šis nuginklavo vartininką Povilą Survilą.

Sėkminga „Žalgirio“ atkarpa prasitęsė. 52 minutę po Hugo Videmonto perdavimo kamuolys patogiai nukrito ant baudos aikštelės linijos tykojusiam kapitonui Sauliui Mikoliūnui, kuris įspūdingu šūviu padvigubino pranašumą. Neilgai trukus, kampinio situacijoje trečiąjį įvartį pelnė Ogeniy Onazi, kuris tiksliai smūgiavo į dešinį vartų kampą.

Po pergalės vilniečiai (37 tšk.) bent laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. „Džiugas“ (15 tšk.) išlieka septintoje pozicijoje.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?