Ketvirtuoju sezono bandymu „Riteriai“ galiausiai perkando „Šiaulius“

Pergalę „Optibet A lygoje“ įsirašė Vilniaus „Riteriai“, namuose 3:1 nugalėję „Šiaulius“. Visus tris įvarčius nugalėtojams pelnė Rokas Filipavičius.
A lyga: „Riteriai“ – Marijampolės „Sūduva“
Vilniaus „Riteriai“ / Lukas Balandis / BNS nuotr.

25-ą minutę po tikslaus perdavimo iš aikštės gilumos R.Filipavičius iššoko prieš vartininką ir jį įveikė.

35-ą minutę R.Filipavičius iš maždaug 15 metrų galingu smūgiu pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

52-ą minutę „Šiaulių“ vartininkas Lukas Paukštė grubiai suklydo perduodamas kamuolį, o tuo pasinaudojęs R.Filipavičius pelnė trečią savo įvartį.

R.Filipavičiaus sąskaitoje šį sezoną jau 7 įvarčiai.

83-ią minutę „Šiauliai“ sumažino skirtumą, kai Eligijus Jankauskas galva numetė kamuolį Oleksijui Ščebetunui, o šis suklaidino varžovą ir taikliai smūgiavo pažeme.

Įdomu tai, kad „Riteriai“ pergalę prieš „Šiaulius“ švenčia po beveik septynerių metų pertraukos.

Į A lygą šį sezoną grįžę „Šiauliai“ šiemet „Riteriams“ nebuvo pralaimėję nė vienerių rungtynių. Pasiekę dvi pergales ir kartą sužaidę lygiosiomis prieš „Riterius“ šiauliečiai buvo iškovoję 7 taškus („Riteriai“ – 1).

Pastarąjį kartą „Riteriai“ tarpusavio mačą A lygoje buvo laimėję 2015 metais.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant