Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.

Klausimų kyla vis daugiau: „Žalgiris“ vėl krito kontrolinėse rungtynėse

Septintose kontrolinėse rungtynėse Vilniaus „Žalgiris“ rezultatu 1:3 (0:2) pralaimėjo Kauno rajono „Hegelmann“ komandai.
Ovidijus Verbickas
Ovidijus Verbickas / nuotr. fkzalgiris.lt

Žalgiriečių sudėtyje šiose rungtynėse debiutavo neseniai atvykę serbai Nemanja Mihajlovičius ir Nikola Petkovičius, į starto sudėtį po ligos grįžo Ovidijus Verbickas.

Pirmasis kėlinys susiklostė nesėkmingai Vilniaus komandai – jiems nesisekė užbaigti atakų, o svečiai turėtais šansais pasinaudojo.

14 min. po smūgio į artimąjį vartų kampą pasižymėjo Artiomas Ščedrij, o kėlinio pabaigoje galva įmušė Patrickas Popescu.

80 min. po J.Bopesu perdavimo smūgiu galva pirmąjį savo įvartį pagrindinėje komandoje įmušė Patrikas Matyžonokas.

Tačiau netrukus į tai atsakė „Hegelmann“ – pasižymėjo Kipras Keliauskas.

Vėliau P.Matyžonokas galėjo pelnyti savo antrą įvartį, bet iš arti smūgiavo virš skersinio.

„Žalgirio“ sudėtis: E.Gertmonas, J.Bopesu, J.Moutachy, M.Mazuras, J.Kendyšas, O.Verbickas, G.Matulevičius, N.Mihajlovičius (60 min. A.Fofana), P.Golubickas (75 min. M.Šetkus), N.Petkovičius (75 min. P.Matyžonokas), M.Mikulėnas (60 min. R.Jansonas).