Kol kas nesustabdomi: dar viena užtikrinta „Arsenal“ pergalė „Premier“ lygoje

Londono „Arsenal“ toliau užtikrintai žygiuoja Anglijos „Premier“ lygos pirmenybėse. Šįkart išvykoje 3:0 įveikė „AFC Bournemouth“ ekipą.
 Gabrielis Jesusas ir Martinas Odegaardas
Gabrielis Jesusas ir Martinas Odegaardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai trečioji iš eilės kanonierių pergalė sezone.

Įskaitant draugiškus mačus, šiame sezone „Arsenal“ visas rungtynes laimėjo didesniais nei vieno įvarčio skirtumais.

„Arsenal“ įvarčių šou pradėjo vos prasidėjus rungtynėms – norvegas Martinas Odegaardas pasižymėjo 5-ą ir 11-ą minutėmis.

Mušdamas antrą įvartį M.Odegaardas progą smūgiuoti nugvelbė iš Gabrielio Jesuso, kuris bandė susistabdyti kamuolį ir pats smūgiuoti.

Vis dėlto įvarčiu G.Jesusas džiaugėsi lyg savuoju – jam įrašytas rezultatyvus perdavimas.

M.Odegaardas du įvarčius elitinės šalies lygos rungtynėse pelnė pirmą kartą nuo 2014 metų – tuomet, būdamas vos 15-ikos, dviem įvarčiais jis pasižymėjo Norvegijos pirmenybėse.

72-ą minutę persvarą padidino gynėjas Williamas Saliba, kuris praėjusiame ture buvo įsimušęs į savus vartus.