„Panevėžys“ krito Izraelyje, bet parsiveža viltį

Puikiai A lygos pirmenybėse rungtyniaujantis „Panevėžio“ klubas ketvirtadienį pratęsė kovą UEFA Konferencijų lygos varžybose. Antrojo kvalifikacinio etapo pirmajame mače Gino Lettieri auklėtiniai 0:1 svečiuose nusileido Izraelio vicečempionui Beer Ševos „Hapoel“.
„Panevėžys“
„Panevėžys“ / fk-panevėzys.lt nuotr.

Atsakomasis šių komandų mačas po savaitės vyks Marijampolėje.

Panevėžiečiai pakiliai pradėjo rugtynes ir pirmosiomis minutėmis netgi kėlė daugiau pavojaus prie varžovų vartų.

Šeimininkai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet išpešti iš to kažkokios apčiuopiamos naudos buvo sunku. 18-ąją minutę pirmas pavojus kilo prie šeimininkų vartų – iš toli šovė Seydina Keita.

Visgi kėliniui persiritus į antrą pusę „Hapoel“ vis tvirčiau perėmė iniciatyvą ir 35-ąją minutę Izraelio ir Portugalijos pilietybes turintis Shai Elias tolimu smūgiu nuo virpsto išvedė Beer Ševos klubą į priekį. 0:1.

Panevėžiečiai kiek suaktyvėjo tik mačo pabaigoje, bet nieko pavojingesnio prie šeimininkų vartų per visas rungtynes taip ir nesukūrė.

Kita vertus, svarbiausia, jog ir „Hapoel“ persvaros nepadidino.

H. Beer Sheva (Isr) FK Panevezys (Ltu)

„Hapoel“ – „Panevėžys“ 1:0
35' (1:0) Shai Elias