Gražuolį įmušęs „Kauno Žalgiris“ iš Lenkijos parsiveža dviejų įvarčių deficitą

Ketvirtadienio vakarą kelionę Europoje pradėjo „Kauno Žalgirio“ futbolininkai. UEFA Konferencijų lygos antrojo atrankos etapo pirmojoje dvikovoje Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai 1:3 svečiuose kapituliavo prieš Lenkijos bronzinį prizininką Poznanės „Lech“.
Rungtynių akimirka / zalgiris.lt nuotr.

Dvikovą kauniečiams tekos pradėti be vieno lyderių, nes mačo išvakarėse sunegalavo ir žaisti negalėjo Gratas Sirgėdas.

Kaip ir laukta, „Lech“ ypač aktyviai pradėjo rungtynes ir jau pirmosiomis minutėmis užgulė kauniečių vartus. Sėkmės šeimininkai sulaukė labai greitai – 11-ąją minutę po Elias Anderssono perdavimo iš kairio krašto Dino Hotičius įbėgo į baudos aikštelę ir niekeno netrukdomas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Įgiję persvarą, lenkai iniciatyvos neatidavė. 41-ąją minutę Joelis Pereira atliko labai panašų dar vieną perdavimą į baudos aikštelę tik pažeme ir Maxime'ą Spano aplenkęs kroatas Antonio Miličius smūgiu iš artimo atstumo persvarą padvigubino.

Pačioje pirmo kėlinio pabaigoje „Lech“ kapitonas Radoslawas Murawski tolimu smūgiu įmušė ir trečią įvartį.

Atrodė, kad „Kauno Žalgiris“ yra pasiųstas į gilų nokdauną, bet po pertraukos sugebėjo apginti savo garbę.

Antrajame kėlinyje Mariaus Stankevičiaus auklėtiniai pastebimai atkuto ir 57-ąją minutę Antonas Fase puikiu tolimu spyriu netgi pelnė paguodos įvartį.

Nors lenkai atakavo pavojingiau, svečiai irgi turėjo savų argumentų.

Visgi rezultatas nepakito ir po savaitės kauniečiams teks naikinti dviejų įvarčių deficitą.

Atsakomasis mačas po savaitės vyks Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

Lech Poznan (Pol)Kauno Zalgiris (Ltu)

„Lech“ – „Kauno Žalgiris“ 3:1
11' (1:0) Dino Hotičius
41' (2:0) Antonio Miličius
45' (3:0) Radoslawas Murawski
57' (3:1) Antonas Fase