Kontrolinėse rungtynėse Brazilijos futbolininkai įveikė Pietų Korėją

Brazilijos futbolo rinktinė vienintelėse šeštadienį vykusiose kontrolinėse rinktinių futbolo rungtynėse išvykoje 2:0 (1:0) įveikė Pietų Korėjos nacionalinę komandą.
Brazilijos futbolininkai
Brazilijos futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Brazilus į priekį 44-ąją mačo minutę išvedė „Barcelona“ klubo puolėjas Neymaras, puikiai realizavęs baudos smūgį. Tai buvo pirmasis mačo įvartis, nors per pirmas 45 minutes progų netrūko. Nemažai pavojingų situacijų sukūrė brazilai, tačiau niekaip nepataikydavo į vartus.

Tik prasidėjus antrajame kėliniui „Tottenham Hotspur“ atraminis saugas Paulinho atliko puikų perdavimą kolegai iš „Chelsea“ klubo Oscarui. Šis išbėgo vienas prieš vartininką, jį suklaidino ir lengvai įmušė į tuščius vartus.

Progų įvarčiams netrūko ir po antro taiklaus smūgio, tačiau ne pačią geriausią formą demonstravę brazilai daugiau nebeįmušė. Pietų Korėjos futbolininkai pavojingesnių progų antrajame kėlinyje taip pat nesukūrė.

Kelialapį į 2014 metų pasaulio futbolo čempionatą kaip šeimininkai jau turintys brazilai antradienį kitose kontrolinėse rungtynėse Pekine susitiks su Zambijos futbolininkais.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?