Kontrolinėse rungtynėse prancūzai ir anglai šventė pergales, vokiečiai ir olandai – kluptelėjo

Trečiadienį Europos stadionuose sužaistos kelios kontrolinės rungtynės, kuriose susitiko Senojo žemyno pirmenybėms repetuojančios ekipos.

Vokietija Insbruke nesugebėjo įveikti Danijos rinktinės. Mačas pasibaigė taikiai 1:1.

Joachimo Lowo vyrai į priekį išsiveržė antro kėlinio pradžioje, kai pasižymėjo Florianas Neuhausas, bet 71-ąją minutę Yussufas Poulsenas rezultatą išlygino.

Planetos čempionė Prancūzija Kyliano Mbappe, Antoine'o Griezmanno ir Ousmane'o Dembele įvarčių dėka Nicoje 3:0 sutriuškino Velsą.

Puikią progą pasižymėti turėjo ir į rinktinę po ilgos pertraukos sugrįžęs Karimas Benzema, bet 27-ąją minutę nerealizavo 11m baudinio.

Nuo 26-osios minutės valai žaidė be raudoną kortelę užsidirbusio Neco Williamso.

Anglai Midlsbro mieste Bukayo Saka įvarčio dėka 1:0 pranoko austrus, o olandai su škotais Portugalijos kurorte Fare sužaidė lygiosiomis 2:2.

Šiame mače „oranžiniai“ du sykius buvo priversti vytis savo varžovus, o antrą išlyginamąjį įvartį Memphis Depay'us įmušė tik 89-ąją minutę.