Kovoje dėl pirmojo sezono trofėjaus „Liverpool“ parbloškė Anglijos čempionus

„Liverpool“ ir „Manchester City“ šeštadienio vakarą susikovė dėl pirmojo sezono trofėjaus – „FA Community Shield“ taurės. Rungtynes 3:1 laimėjo „Liverpool“.
Fabio Carvalho ir Dario Nunezas švenčia įvartį
Fabio Carvalho ir Dario Nunezas švenčia įvartį / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmą kartą nuo 2012 metų šis mačas buvo žaidžiamas ne „Wembley“ stadione. Dėl pasirengimo Europos moterų čempionato finalui rungtynės buvo nukeltos į „King Power“ stadioną Lesteryje.

21-ą minutę Trentas Alexanderis-Arnoldas išvedė „Liverpool“ į priekį, tačiau įpusėjus antrajam kėliniui Julianas Alvarezas išlygino rezultatą.

Vis dėlto mačo pabaigoje „Liverpool“ sudėjo taškus ant „i“.

83-ią minutę Mohamedas Salahas realizavo baudinį, o 94-ą minutę pergalę įtvirtino Darwinas Nunezas.

Britų žiniasklaida nepraleido progos pabrėžti, kad D.Nunezas nustelbė Erlingą Haalandą. Neabejojama, kad šių talentų priešprieša bus ypač įdomi, gal net žadanti naują „Premier“ lygos erą.

„Liverpool“ šį trofėjų laimėjo 16-ą kartą istorijoje, ir pagal šį rodiklį pavijo Londono „Arsenal“ klubą. Daugiau kartų „Community Shield“ taurę į viršų kėlė tik „Manchester United“ klubas (21).

Vis dėlto „Community Shield“ trofėjaus „Liverpool“ nebuvo laimėjęs nuo 2006 metų, per tą laiką pralaimėdamas dukart (2019 ir 2020 metais).

Taigi Jurgenas Kloppas šios taurės savo kolekcijoje nebuvo turėjęs. Dabar su „Liverpool“ Anglijoje jis yra laimėjęs visus įmanomus trofėjus.

„Manchester City“ šį trofėjų yra laimėjęs šešis kartus, tačiau Pepo Guardiolos auklėtiniai pralaimėjo šias rungtynes antrus metus iš eilės. Pernai nusileido „Leicester City“ ekipai.

„Manchester City“ teisę žaisti dėl „Community Shield“ įgijo laimėjęs Anglijos „Premier“ lygą, o „Liverpool“ – FA taurę.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant