Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

Kroatijoje – dramatiška V.Dambrausko ekipos pergalė

Labai svarbią pergalę Kroatijos futbolo pirmenybėse šeštadienio vakarą iškovojo Valdo Dambrausko treniruojama Splito „Hajduk“, namuose 2:1 palaužusi „Sibenik“ vienuolikę.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „HNK Hajduk Split“ nuotr.

Šeimininkus į priekį 31-ąją minutę išvedė Filipas Krovinovičius, tačiau pirmavo jie neilgai.

Po pertraukos sėkmingą išpuolį surengę „Sibenik“ rezultatą išlygino – 54-ąją minutę pasižymėjo Mario Čuričius.

Jau atrodė, kad komandos pasidalins po tašką, bet V.Dambrausko ekipa turėjo kiek kitokių planų. Pagrindiniam mačo laikui tiksint į pabaigą, 87-ąją minutę, pergalingą smūgį atliko Josipas Elezas.

Pergalė Splito klubui leido išlikti kovoje dėl pagrindinių sezono tikslų – triumfo šalies čempionate ir dalyvavimo kitų metų UEFA Čempionų lygoje.

„Hajduk“ su 56 taškais pakilo lentelėje į trečią poziciją. Pirmauja ir toliau Zagrebo „Dinamo“, turinti 60 taškų ir dar vienerias rungtynes atsargoje.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant