Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!

Kroatų ašaros: paskutinės akimirkos įvarčiu italai išplėšė kelialapį į aštuntfinalį!

Italijos futbolo rinktinė paskutinių akimirkų įvarčiu išplėšė lygiąsias mače su Kroatija ir tuo pačiu – kelialapį į Europos čempionato aštuntfinalį. B grupės susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
Luka Modričius
Luka Modričius / „Scanpix“ nuotr.

Luka Modričius ir Kroatijos rinktinė buvo per plauką nuo sėkmės, tačiau ji nusisuko, kai laikrodis skaičiavo aštuntą teisėjo pridėto laiko minutę...

Pats L.Modričius suraitė skambų įrašą futbolo metraščiams, kai tiksliu smūgiu antrajame kėlinyje išvedė savo šalį priekį.

Vis dėlto kelialapius į atkrintamąsias iš šios mirtininkų grupės nuraškė Ispanija ir titulą ginanti Italija.

Žinodami, kad juos tenkins tik pergalė, kroatai dažniau kontroliavo kamuolį, bet pralaužti italų gynybos ilgai nesisekė.

Svarbiausi rungtynių įvykiai ėmė rutuliotis sužaidus 50 minučių, kai Davide'as Frattesi, aikštėje pasirodęs po pirmojo kėlinio, ranka palietė kamuolį savo baudos aikštelėje ir užsidirbo baudinį.

Gianluigi Donnarumma atspėjo, į kurį vartų kampą smūgiuos L.Modričius, ir baudinį atrėmė.

Jau po kelių akimirkų Ante Budimiras kyštelėjo koją po aukšto perdavimo, bet vėl puikiai sužaidė G.Donnarumma, sureagavęs į smūgį.

Tačiau pirmas prie kamuolio suskubo L.Modričius ir pasiuntė kamuolį į vartus. Kroatai išsiveržė į priekį.

„Scanpix“ nuotr./Luka Modričius

L.Modričius, kuriam rugsėjį sueis 39-eri, tapo vyriausiu visų laikų žaidėju, pasižymėjusiu įvarčiu Europos čempionatuose.

Tuo pačiu tai, ko gero, ir paskutinis legendinio kroato epizodas didžiojoje scenoje. Italai išsigelbėjo, kai pakeistas L.Modričius įvykius aikštėje jau stebėjo nuo atsarginių suolelio.

Kroatai keitimais stiprino gynybą ir siekė atsilaikyti. Italai spaudė, nors ypač pavojingai negrasino.

Galiausiai 98-ą minutę be priežiūros kairiajame atakos krašte paliktas Mattia Zaccagni meistriškai įsuko kamuolį į kroatų vartus ir Italija triumfavo. Lygiosios jiems užtikrino antrą vietą grupėje.

Į kitą etapą patenka ir keturios trečiąsias vietas užėmusios komandos, bet vos du taškus surinkusių kroatų šansai ypač maži.

„Scanpix“ nuotr./Italijos rinktinės triumfas

Kitose rungtynėse Ispanijos rinktinė 1:0 nugalėjo Albaniją ir, iškovojusi visas tris pergales, tapo grupės laimėtoja. Vienintelį įvartį 13-ą susitikimo minutę pelnė Ferranas Torresas.

V. Komanda R. Perg. Lyg. Pr. Įv. Taškai
1 Ispanija 3 3 0 0 5-0 9
2 Italija 3 1 1 1 3-3 4
3 Kroatija 3 0 2 1 3-6 2
4 Albanija 3 0 1 2 3-5 1

Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Liepos 3 d. šeimos su vaikais PLC „Mega“ pramogaus nemokamai
Naujos programėlės „Joiner App“ vartotojai atskleidė, kaip pasikeitė jų gyvenimai
Užsisakykite
15min naujienlaiškius