L.Diazo dviejų minučių šou nukalė „Liverpool“ pergalę

Pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iškovojo „Liverpool“ ekipa, kuri namuose 3:0 įveikė Bornmuto AFC futbolininkus.

Įspūdingą solo pasirodymą surengė Luisas Diazas, kuris atakos smaigalyje atsidūrė 26-ąją minutę ir taikliai smūgiavo į vartus (1:0). Ir šou nesibaigė: vos po dviejų minučių tas pats L.Diazas dar kartą pasiuntė kamuolį į vartus bei šėlo šalia sirgalių (2:0).

Triuškinimą pratęsė Darwinas Nunezas, kuris 37-ąją minutę dar labiau nutolino „Liverpool“ (3:0).

Tuo metu pergalę „Premier“ lygoje iškovojo Londono „Tottenham Hotspur“ ekipa, kuri namuose 3:1 įveikė Brentfordo futbolininkus.

Tiesa, nuo pat pradžių Londono klubas buvo priverstas vytis varžovus, kadangi jau pirmąją mačo minutę Bryanas Mbeumo smūgiavo tiksliai ir išvedė svečius į priekį (1:0).

Visgi šeimininkai atsiliko neilgai: 8-ąją minutę tiksliai smūgiavo Dominicas Solanke (1:1), o 28-ąją pasižymėjo Brennanas Johnsonas (2:1).

Tašką mače 85-ąją minutę padėjo Jamesas Maddisonas.