Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!

L.Messi apstumdė varžovą, o „Barcelona“ prarado brangius taškus Sevilijoje

699 įvarčius per karjerą pelniusiam Lioneliui Messi 700-ojo tikslaus smūgio dar teks palaukti. Argentiniečio magijos nesulaukusi „Barcelona“ Ispanijos čempionato rungtynėse išvykoje be įvarčių 0:0 sužaidė su „Sevilla“ ir gali prarasti vienvaldės „La Liga“ lyderės poziciją.
Lionelis Messi sudalyvavo konflikte
Lionelis Messi sudalyvavo konflikte / „Scanpix“ nuotr.

Po sezono atnaujinimo tiek „Mallorca“, tiek „Leganes“ komandas tiksliais smūgiais baudęs L.Messi šįsyk labiau išsiskyrė ne pavojingais reidais, o konfliktu su varžovu.

Pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje aršiai nusiteikęs „Barca“ lyderis stumtelėjo „Sevilla“ gynėją Diego Carlosą, o netrukus aikštėje įsiplieskė aistros, kuriose dalyvavo beveik visi abiejų komandų žaidėjai.

Tiesa, geltonos kortelės L.Messi išvengė – jomis buvo nubausti tik dar rimčiau susikibę Sergio Busquetsas ir Fernando.

Lygiose rungtynėse komandos daug progų pasižymėti neturėjo, o „Barcelona“ bene geriausias galimybes išsiveržti į priekį turėjo per L.Messi atliktus baudos smūgius ir paskutinėmis minutėmis surengtą ataką, kurios smaigalyje atsidūręs Luisas Suarezas iš gana dėkingos padėties į vartus nepataikė.

Katalonams belieka guostis tuo, kad įvarčių nepelnė ir varžovai – šios rungtynės tapo jau ketvirtosiomis iš eilės, per kurias „Barca“ vartininkas Marcas-Andre ter Stegenas išsaugojo savo vartus sausus.

65 taškus surinkusią Katalonijos komandą jau sekmadienį gali pasivyti amžinasis varžovas Madrido „Real“, turintis 62 taškus ir išvykoje rungtyniausiantis prieš San Sebastijano „Real Sociedad“.

„Sevilla“ žengia trečia, nuo pirmosios vietos atsilikdama 13 taškų skirtumu.