L.Messi įvarčiu prisidėjo prie padidinto PSG atotrūkio Prancūzijoje

„Paris Saint-Germain“ klubas padidino atotrūkį nuo artimiausių persekiotojų Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Paryžiečiai svečiuose 3:1 nugalėjo „Montpellier“ klubą.

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, bet Fabianas Ruizas 55-ą minutę išvedė PSG į priekį, o 72-ą minutę Lionelis Messi skirtumą padvigubino.

Arnaudas Nordinas 89-ą minutę dar buvo sušvelninęs rezultatą, tačiau taškus ant „i“ padėjo per pridėtą laiką trečią PSG įvartį įmušęs Warrenas Zaire'as-Emery.

„Paris Saint-Germain“ persvarą galėjo susikrauti dar pirmajame kėlinyje, bet Kylianas Mbappe nerealizavo baudinio, o L.Messi įvartį atšaukė VAR, kai buvo įžvelgta nuošalė.

Tiesa, pergalė nepraėjo be pasekmių, nes dar pirmajame kėlinyje traumas patyrė ir buvo pakeisti tiek K.Mbappe, tiek Sergio Ramosas.

Kiek netikėtai namuose 0:1 prieš „Nice“ klubą pralaimėjo arčiausiai PSG buvęs „Lens“ klubas, tad dabar į antrąją vietą pakilo Marselio „Olympique“. Jį nuo PSG skiria penki taškai.