„La liga“: devyniese likusi „Barcelona“ namuose nepasigailėjo „Sevilla“ futbolininkų

„La liga“ pirmenybėse sekmadienį į kovą stojo du favoritai, bet sekėsi jiems skirtingai: „Barcelona“, net ir likusi be dviejų žaidėjų, laimėjo lengvai, o štai Madrido „Atletico“ taškų pabėrė.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barca“ namuose net 4:0 sutriuškino „Sevilla“ futbolininkus, nors rungtynes katalonai baigė žaisdami 9 prieš 11.

Į gilų nokdauną varžovus „Barcelona“ pasiuntė jau pirmajame kėlinyje: 27-ąją minutę mušė Luisas Suarezas, 32-ąją minutę įvartį pridėjo Arturo Vidalis, o 35-ąją minutę triuškinimą pradėjo Ousmane'as Dembele.

Antrajame kėlinyje – 78-ąją minutę – pasižymėjo ir Lionelis Messi.

Vėliau katalonų gretos išretėjo: Ousmane'as Dembele 87-ąją minutę, o Ronaldas Araujo 89-ąją minutę buvo pašalinti iš aikštės.

Kitose rungtynėse Madrido „Atletico“ išvykoje nykiose rungtynėse 0:0 sužaidė su „Real Valladolid“ klubu.

„Barca“ po pergalės turi 16 taškų ir užima antrąją turnyro lentelės vietą. – pirmas su 18 taškų žengia Madrido „Real“.

Kritusi „Sevilla“ su 13 taškų žygiuoja šešta.

„Atletico“ klubas, surinkęs 15 taškų, yra trečias.