„La Liga“ staigmenos: skaudžiai krito ir „Atletico“, ir „Barca“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse šeštadienis pažėrė staigmenų – pralaimėjimus patyrė turnyro lyderiai „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“ klubai.
Madrido „Atletico“
Madrido „Atletico“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Barca“ išvykoje 0:2 krito prieš Vigo „Celta“ ekipą.

Pirmąjį įvartį į Ispanijos čempionų vartus 67-ąją minutę mušė Maxi Gomezas, antrąjį – nuo 11 metrų žymos 88-ąją minutę nesuklydęs Iago Aspasas.

„Barcelona“ jau yra užsitikrinusi trofėjų, „Celta“ su 40 taškų žygiuoja 14-oje pozicijoje.

Madrido „Atletico“ komanda net 0:3 buvo sutriuškina Barselonos „Espanyol“ vienuolikės.

Diego Godinas 45-ąją minutę mušė į savo vartus, o vėliau du įvarčius pelnė Borja Iglesias, pasižymėjęs 52-ąją ir 89-ąją minutėmis.

„Atletico“ su 74 taškais žengia antroje vietoje ir 9 taškais lenkia Madrido „Real“ klubą.

„Espanyol“ klubo sąskaitoje – 47 taškai, katalonai žengia devinti.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?